Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Naujoji ringuva"
More about company »

Pirkimų vadybininkas (-ė)

Panevėžys - AB "Naujoji ringuva"

Darbo pobūdis

  • Pirkimo užsakymų tiekėjams pateikimas ir administravimas;
  • Žaliavų likučių administravimas;
  • Transporto užsakymas ir kontrolė;
  • Tiekėjų duomenų bazės administravimas;
  • Pirminių dokumentų apskaita.

Reikalavimai

  • Aukštasis vadybinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis pirkimų srityje (ne mažiau nei 2 metais);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (darbo apskaitos programa „Būtent“ patirtis – privalumas);
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas;
  • Greita orientacija, loginis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Darbą veržlioje ir draugiškoje komandoje;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.

AB NAUJOJI RINGUVA - viena didžiausių švaros priemonių gamintojų Lietuvoje, turinti ilgametę kūno priežiūros ir skalbimo priemonių gamybos patirtį, dirbanti pagal sertifikuotą kokybės vadybos sistemą standarto ISO 9001 atitikčiai
Informacija apie AB "Naujoji ringuva"
55
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jurgita Žilvinskaitė