Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Advantus“

VADYBININKAS (-Ė) BALDŲ SALONE

900-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

  • Kliento poreikių išsiaiškinimas ir konsultavimas baldų parinkime, išdėstymą erdvėje.
  • Korpusinių baldų dizaino kūrimas ir projektavimas
  • Pasiūlymų, vizualizacijų ruošimas
  • Užsakymų vykdymas, bendravimas su tiekėjais
  • Bendravimas su architektais ir dizaineriais

Reikalavimai:

  • Dizaino/architektūros aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas
  • Ne mažiau 2 metų darbo su korpusiniais baldais patirtis
  • Dirbate projektavimo ir vizualizacinėmis programomis
  • Gebate bendrauti anglų ir rusų kalbomis

Mes siūlome:

  • Galimybę tobulėti ir augti kartu su įmone
  • Darbą su tarptautiniais baldų gamintojais
  • Stabilų darbo užmokestį ir priedus už darbo rezultatus
  • Lankstų darbo grafiką

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas

"Advantus" klientas, sėkmingai dirbantis baldų ir interjero salonas "BALDAI NAMAMS", ieško naujo komandos nario.
Interjero salone prekiaujama vakarų Europos miegamojo, svetainės ir minkštaisiais baldais. Šiame salone yra įsigilinama į visus kliento poreikius, dizaino sprendimus ir turimą biudžetą. Ilgalaikė patirtis užtikrina, kad klientas gaus baldus pagal savo individualius poreikius, o architektams ir dizaineriams bus suteikta visa reikalinga informacija.

Daugiau informacijos apie baldų ir interjero saloną