Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AGARAS"
More about company »

Vadybininkas (-ė)

Biržai - UAB "AGARAS"

Darbo pobūdis

Užsakymų priėmimas bei suvedimas į sistemą.

Vairuotojų-ekspeditorių maršrutų sudarymas, jų koordinavimas.

Darbas su skirtingomis verslo valdymo sistemomis.

Naujų sutarčių su klientais sudarymas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.

Kompiuterinis raštingumas.

Geri organizaciniai, planavimo įgūdžiai, noras tobulėti.

Atsakingumas, iniciatyvumas, komunikabilumas.

Užsienio kalbos(-ų) mokėjimas.

Panaši darbinė patirtis (privalumas).

Mes jums siūlome

Darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje.

Naujas technologijas diegiančioje, dalyvaujančioje naujuose projektuose įmonėje.

Darbą draugiškoje komandoje ir savarankiškai.

Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Darbo priemones: kompiuteris, telefonas ir kt.

Socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Nuo mažų ambicijų užtikrinti šeimai gerovę, UAB „Agaras“ išaugo į vieną iš didžiausių Lietuvos šviežios mėsos gamintojų ir pardavėjų. Lyderiaujančias pozicijas pasiekė išlaikydama įmonės tradicines vertybes ir garantuodama lankstų gamybos procesą. Sukurta kompanijos struktūra yra orientuota į klientų poreikių tenkinimą bei efektyvų visos įmonės valdymą. Šie faktoriai leidžia sėkmingai konkuruoti Europos Sąjungos, Rusijos ir kitų šalių rinkose.

UAB „Agaras“ yra viena iš lyderiaujančių kompanijų Lietuvos šviežios mėsos rinkoje. Įmonės tikslas – atrasti naujas pasaulio rinkas ir užimti jose tvirtas pozicijas.
Informacija apie UAB "AGARAS"
735 €
Vid. atlyginimas bruto
202
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Petras Vainoras