Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

VADYBININKAS (-Ė) HoReCa KANALE VILNIAUS REGIONE

1085-2150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Darbo pobūdis

  • bendradarbiauti su HoReCa klientais (barais, restoranais, viešbučiais ir pan.);
  • užmegzti ir palaikyti prekybinius santykius;
  • vykdyti aktyvius pardavimus ir sudaryti pardavimo sutartis,
  • siūlyti naujus produktus klientams;
  • nuolat ieškoti naujų klientų paskirtoje teritorijoje;
  • kontroliuoti atsiskaitymus ir administruoti skolas.

Reikalavimai darbuotojui

  • turėti aktyvių pardavimų darbo patirties ir būti vienu (-a) iš geriausių savo kolegų tarpe;
  • puikiai išmanyti alkoholinių gėrimų vartojimo ar gamybos ypatumus;
  • pasižymėti orientacija į rezultatus;
  • pasižymėti sugebėjimu dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • būti komunikabiliu (-ia), iniciatyviu (-ia) ir pareigingu (-a);
  • turėti vairuotojo pažymėjimą (B kategorija), vidurinį išsilavinimą.

Privalumai:
  • turėti gerus derybų įgūdžius;
  • būti įgijus aukštesnįjį ar aukštąjį prekybos ar ekonominį išsilavinimą.

  • įdomų, perspektyvų darbą ir puikias darbo sąlygas jauname bei draugiškame kolektyve;
  • įgalimybę tobulėti, saviraiškos galimybes;
  • tarnybinį automobilį darbui ir asmeninima naudojimui ir kt. naudų paketą;
  • Sveikatos, nelaimingų atsitikimų ir kelionių draudimus;
  • Bazinę algą nuo 1085 Eur (bruto) bei motyvacinius priedus už darbo rezultatus

Atlyginimas

1085-2150 €/mėn. neatskaičius mokesčių
bei motyvaciniai priedai už darbo užduočių vykdymą.

– tai:
įmonė: pirma ir didžiausia alkoholinių gėrimų importuotoja ir viena iš pirmaujančių gėrimų platintojų Lietuvoje,
darbdavys: patikimas, geidžiamas ir socialiai atsakingas, veikiantis rinkoje daugiau nei 30 metų;
komanda: verslūs profesionalai atkakliai siekiantys tikslo, greiti sprendimuose ir smagiai švenčiantys pasiekimus!
informacija apie UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“
2657 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
299
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1512 €
25% uždirba 1512-2080 €
25% uždirba 2080-3269 €
25% uždirba nuo 3269 €