You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

VADYBININKAS (-Ė) HoReCa KANALE VILNIAUS REGIONE

1100-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Darbo pobūdis

  • bendradarbiauti su HoReCa klientais (barais, restoranais, viešbučiais ir pan.);
  • užmegzti ir palaikyti prekybinius santykius;
  • vykdyti aktyvius pardavimus ir sudaryti pardavimo sutartis,
  • siūlyti naujus produktus klientams;
  • nuolat ieškoti naujų klientų paskirtoje teritorijoje;
  • kontroliuoti atsiskaitymus ir administruoti skolas.

Reikalavimai darbuotojui

  • turėti aktyvių pardavimų darbo patirties ir būti vienu (-a) iš geriausių savo kolegų tarpe;
  • puikiai išmanyti alkoholinių gėrimų vartojimo ar gamybos ypatumus;
  • pasižymėti orientacija į rezultatus;
  • pasižymėti sugebėjimu dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • būti komunikabiliu (-ia), iniciatyviu (-ia) ir pareigingu (-a);
  • turėti vairuotojo pažymėjimą (B kategorija), vidurinį išsilavinimą.

Privalumai:
  • turėti gerus derybų įgūdžius;
  • būti įgijus aukštesnįjį ar aukštąjį prekybos ar ekonominį išsilavinimą.

Įmonė siūlo

  • įdomų, perspektyvų darbą ir puikias darbo sąlygas jauname bei draugiškame kolektyve;
  • įgalimybę tobulėti, saviraiškos galimybes;
  • tarnybinį automobilį darbui ir asmeninima naudojimui ir kt. naudų paketą;
  • Sveikatos, nelaimingų atsitikimų ir kelionių draudimus;
  • Bazinę algą nuo 1100 į rankas bei motyvacinius priedus už darbo rezultatus

Atlyginimas

1100-1700 €/mėn. į rankas
bei motyvaciniai priedai už darbo užduočių vykdymą.

AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA – tai naujas UAB „Bennet distributors“ vardas, kuri yra tarptautinių „SPI Group“ ir „Amber Beverage Group“ dalis, pirma ir didžiausia alkoholinių gėrimų importuotoja ir viena iš pirmaujančių gėrimų platintojų Lietuvoje.
Mes esame socialiai atsakingas, patikimas ir geidžiamas darbdavys.
Mūsų varomoji jėga - iniciatyva Ir entuziazmas!
informacija apie UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“
2015 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
314
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1202 €
25% uždirba 1202-1678 €
25% uždirba 1678-2344 €
25% uždirba nuo 2344 €