UAB „Resize design“

Logistikos vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Resize design“

Darbo pobūdis

  • Darbas su verslo valdymo sistema Odoo;
  • eksporto logistikos organizavimas, komunikacija su tiekėjais, kontrolė, dokumentų ruošimas, CMR;
  • komunikacija su Švedų kolegomis anglų kalba, savalaikio prekių pristatymo užtikrinimas;
  • sąskaitų, kitos finansinės informacijos valdymas ir koordinavimas;
  • dalyvavimas sprendimų priėmime, norint užtikrinti optimalius galutinius rezultatus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis, anglų kalbos mokėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • atidumas, kruopštumas, orientacija į sprendimus ir gebėjimas struktūrizuotai dirbti;
  • atsakingas požiūris į darbo kokybę bei terminus;
  • sugebėjimas operatyviai spręsti iškylančias problemas.

Įmonė siūlo

  • Malonią ir ergonomišką darbo aplinką, galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • stabiliai mokamą patrauklų atlyginimą;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • geras darbo sąlygas, darbą dinamiškoje, jaunatviškoje ir draugiškoje tarptautinėje komandoje!

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

UAB Resize Design yra to paties pavadinimo Švedijos įmonės dukterinė įmonė Lietuvoje. Sparčiai plečiamės ir norime suburti kompetetingą ir draugišką kolektyvą.
Mūsų svajonės ir siekiai yra dideli, mes daug dirbame, gaminame puikius baldus ir aptarnaujame fantastiškus klientus, kurie siekia sukurti jaukų, malonų ir apgalvotą interjerą. Mes, kaip viešbučių, restoranų ir biuro baldų tiekėjai, siūlome korpusinius ir minkštus baldus, metalo dirbinius, dailidės dirbinius, kurių didžioji dalis gamybos vykdoma Lietuvoje. Mūsų devizas yra „Vienas dydis netinka visiems“ (angl. One size does not fit all !), todėl stengiamės kiekvienam konkrečiam interjero projektui sukurti individualius sprendimus. Sužinokite daugiau apie tai, ką mes darome, svetainėje www.resizedesign.se
informacija apie UAB „Resize design“
2953 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.