Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Getz Lithuania"
More about company »

Vadybininkas (-ė)

Nuo 750 Eur
Kaunas - UAB "Getz Lithuania"

Darbo pobūdis

Regiono vadybininkas (-ė) Dzūkija,Suvalkija;
Yra galimybė dirbti pagal nuotolinę darbo sutartį;
Naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas;
Sutarčių sudarymas;
Klientų konsultavimas, užsakymų priėmimas;
Akcijų inicijavimas, kita marketinginė veikla;
Prekių priežiūra ir kontrolė, rinkos analizė, ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
Patirtis pardavimų srityje;
Rezultato siekimas, savarankiškumas, iniciatyvumas;
Anglų arba rusų kalbų mokėjimas;
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą ir nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Stabilumą, socialines garantijas;
Galimybę mokytis ir tobulėti;

Atlyginimas

Nuo 750 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Nuo 1995m. įmonė užsiima didmenine prekyba automobilių ekspoatacijos priemonėmis. Žinomi mūsų prekių ženklai: OSRAM, WUNDERBAUM, MOTIP, STP, ARMORALL, PRO SEAL ir kita. UAB Getz Lithuania yra Getz Baltic įmonių grupės narė.
Informacija apie UAB "Getz Lithuania"
1021 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Simons Kozlinskis