Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SABELIJOS PREKYBA“

Vadybininkas (-ė) Mažmeninei Prekybai

1500-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „SABELIJOS PREKYBA“

Darbo pobūdis

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE PARDAVIMO KOMANDOS.

IEŠKOME LYDERIO NORINČIO AUGTI MAŽMENINĖS PREKYBOS SRITYJE.

  • 5 nedidelių parduotuvių tinklo didžiausiuose Lietuvos miestuose valdymas.
  • Tikslų darbuotojams kėlimas, kontrolė.
  • Komandos formavimas.
  • Klientų aptarnavimo standarto palaikymo užtikrinimas.
  • Verslo aplinkos stebėjimas ir reagavimas į jos pokyčius.

Reikalavimai

  • Geras mažmeninės prekybos kanalo pardavimo proceso išmanymas.
  • Supratimas kas yra Klientų Aptarnavimas.
  • Orientacija į rezultatą.
  • Motyvatoriaus savybės bei vadovavimo komandai patirtis.
  • Gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius.

Mes jums siūlome

  • Svarbią ir savarankišką poziciją savo srityje lyderiaujančioje bendrovėje.
  • Konkurencingą atlygį.
  • Vidinius bei išorinius mokymus.
  • Galimybę tiesiogiai prisidėti prie įmonės plėtros ir dalyvauti sprendimų priėmime visos bendrovės mastu.
  • LEAN Vertybėmis grįstą vadybos filosofiją, bei mokymus.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

SABELIJOS PREKYBA UAB - komanda, kuri ne tik siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

KVIEČIAME PRISIJUNGTI!

SABELIJOS PREKYBA UAB - pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje, sukaupusi didesnę nei 20 metų sėkmingo darbo patirtį.

SABELIJOS PREKYBA UAB - išsiskirianti ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose.

MES SAUGOME DIRBANTĮ ŽMOGŲ.
Visada šalia –
informacija apie UAB „SABELIJOS PREKYBA“
1707 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1118 €
25% uždirba 1118-1358 €
25% uždirba 1358-1852 €
25% uždirba nuo 1852 €