Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mabrocona“

Vadybininkas (-ė) personalo skyriuje

700-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Mabrocona“

Darbo pobūdis

Personalo skyriaus einamųjų darbų vykdymas. Darbas su trečiųjų šalių piliečiais. Dokumentacijos, susijusios su darbuotojų įdarbinimu, atleidimu, darbuotojų asmens bylų tvarkymas, įmonės vidaus dokumentų ruošimas. Bendravimas su darbuotojais dėl jų darbinių, migracinių, medicininių ir kitų kasdienių poreikių.

Reikalavimai

Rusų kalba (žodžiu, raštu);
Patirtis įdarbinant trečiųjų šalių piliečius;
Kompiuterinis raštingumas;
Bendravimo, komunikaciniai gebėjimai;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Tikslumas, atidumas, gebėjimas dirbti komandoje, laiko planavimo įgūdžiai.

Privalumai

Anglų kalba;
Darbo patirtis su LR migracijos departamentu, darbo birža, ligonių kasomis.

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
Visus darbui reikalingus išteklius.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas

MABROCONA motto is in time with business. Although the Company is based in Lithuania, we are always there to serve our customers worldwide.

MABROCONA has a solid reputation and 20 years of experience in the maritime & offshore sectors. We are acting as:

Ship repair specialists;
Shipbuilders;
Human resource providers;
Technical managers;
Ship owners;