UAB „Florinus“

Vadybininkas (-ė) (Pilnam arba Pusei etato!)

250-500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Florinus“

Darbo pobūdis

1. Klientų aptarnavimas, konsultavimas;
2. Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
3. Bendravimas su verslo ir VIP klientais;
4. Užsakymų priėmimas/koordinavimas;
5. Sąskaitų faktūrų išrašymas;
6. Pagalba organizuojant bei koordinuojant įmonės veiklą bei plėtrą.

Reikalavimai darbuotojui

Sąžiningumas;
Atsakingumas;
Punktualumas;
Komunikabilumas, taktiškumas;
Noras dirbti ir tobulėti.

1. Draugiškus ir linksmus kolegas bei gerą darbo atmosferą :)
2. Itin įdomų, nemonotonišką darbą kurio metu nuolatos tobulėsite ir įgausite vis naujų žinių;
3. Karjeros perspektyvas;
4. Priedus prie atlyginimo;
5. Visas socialines garantijas;
6. Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

250-500 €/mėn. į rankas

UAB Florinus | Auksas - Sidabras - Valiuta! Įmonė teikia investicinias ir jų priežiūros bei saugojimo paslaugas. UAB Florinus vykdo valiutų keitimo operacijas, užsiima prekyba investiciniais tauriaisiais metalais (investicinio aukso, sidabro, platinos ir paladžio) luitais bei monetomis, taip pat investiciniais brangakmeniais (briliantais, smaragdais, safyrais ir rubinais), kolekcinių monetų sertifikavimo paslaugomis, individualių seifų nuoma ir pardavimų. Taip pat ID kortelių, pasų galiojimo patikrinimo sistemomis. UAB Florinus yra tarptautinė Lietuvoje lyderiaujanti investicinių paslaugų įmonė siūlanti aukščiausios kokybės produkciją, paslaugas bei profesionalias konsultacijas.
informacija apie UAB „Florinus“
2025 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.