Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Litnaglis“

Asistentas pardavimų skyriuje

Plungė - UAB „Litnaglis“

Darbo pobūdis

  • Nuolatinis komandinis darbas su priskirtu pardavimo vadybininku;
  • Kasdienis bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
  • Krovinių gabenimo organizavimas ir su juo susijusios dokumentacijos tvarkymas;
  • Pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikios Anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu) – tai bus pagrindinė darbo kalba;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, komunikabilumas, iniciatyvumas;
  • Gebėjimas planuoti ir organizuoti darbą, sisteminti, apibendrinti informaciją;
  • Bendravimo įgūdžiai, dėmesingumas, kruopštumas, atsakingumas, reiklumas;
  • Atkaklumas siekiant rezultato, noras tobulėti.

Įmonė siūlo

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Galimybę kartu augti didelėje, tarptautiniu lygiu dirbančioje įmonėje;
  • Visą reikiamą pagalbą iš vadovo bei kolegų;
  • Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu atsižvelgiant į kandidato turimą kvalifikaciją.

Telefonas pasiteiravimui:

UAB "Litnaglis" – tai privataus kapitalo bendrovė, įsikūrusi apie 60 km nuo Klaipėdos uosto.
Kompanija savo veiklą vykdo trimis pagrindinėmis kryptimis: vinių gamyba mediniams padėklams ir pakuotėms, didmeninė prekyba valcuota viela ir viela vinių gamybai bei blizgančios vielos gamyba.
informacija apie UAB „Litnaglis“
2970 €
Vid. atlyginimas bruto
(95% didesnis už LT vidurkį)
272
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2599 €
25% uždirba 2599-2780 €
25% uždirba 2780-3058 €
25% uždirba nuo 3058 €