Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Manpower Lit"
More about company »

Vadybininkas,-ė

Šiauliai - UAB "Manpower Lit"

Darbo pobūdis ir atsakomybės:

  • Esamų ir naujų klientų vizitavimas ir santykių palaikymas;
  • Naujų klientų paieška;
  • Pardavimų vykdymas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Planų vedimas;
  • Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai:

  • Būtina panašaus darbo patirtis transporto priemonių, technikos detalių srityje;
  • Geri pardavimų ir derybų įgūdžiai;
  • Asmeninės savybės kaip organizuotumas, komunikabilumas ir lankstumas;
  • Orientacija į rezultatą;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškoje ir paslaugioje komandoje;
  • Visas reikalingas priemones ir pagalbą asmeniniam augimui ir profesiniam tobulėjimui;
  • Konkurencingą, kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus.

Manpower klientė – tarptautinė kompanija EUROPART, jau 60 metų sėkmingai veikianti transporto priemonių atsarginių dalių rinkoje. Šiandien kompanija yra rinkos lyderė ir pirmaujanti krovininių transporto priemonių dirbtuvių ir sunkvežimių, priekabų, mažų krovininių transporto priemonių ir autobusų eksploatuotojų partnerė Europoje. EUROPART stiprina savo pozicijas rinkoje ir šiuo metu ieško profesionalaus ir atsakingo vadybininko Šiauliuose.