Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vibaltpega“

Vadybininkas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Vibaltpega“

Darbo pobūdis

Pardavimų procesų vykdymas ir kontrolė (komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas ir sutarčių sudarymas);
Aktyvi naujų klientų paieška
Klientų atsiskaitymų kontrolė

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas,
geros anglų kalbos žinios,
darbo patirtis baldų pardavimo srityje būtų privalumas
puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS word, Excel, Outlook)
savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą ir priedą priklausantį nuo rezultatų;
Socialines garantijas ir visada laiku mokamą atlyginimą;
Įdomų ir atsakingą darbą;
Draugišką kolektyvą

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

VIBALT vienas patikimiausių nestandartinių ir standartinių baldų gamintojų Lietuvoje. Gaminame įvairius baldus kavinėms, barams, viešbučiams, biurams, parduotuvėms ir namams.
informacija apie UAB „Vibaltpega“
850 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 630 €
25% uždirba 630-730 €
25% uždirba 730-1055 €
25% uždirba nuo 1055 €