Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB ''Amber Grid"
More about company »

Vadybininkas (-ė) Sistemos valdymo centre

Vilnius - AB ''Amber Grid"

Darbo pobūdis

  • Sutrikimų, aliarminių signalų, gautų per sistemą ar mobiliuoju telefonu, pirminė analizė, gedimų registravimas ir nesudėtingų sutrikimų šalinimas;
  • Sistemos būsenos tikrinimas magistralinio dujotiekio objektuose iš centrinio pulto, gedimų analizė ir registravimas, ataskaitų apie sistemos darbą rengimas ir teikimas;
  • Aliarminių sistemos objektų parametrų programavimas, nustatymas ir keitimas esant ekstremaliems atvejams;
  • Darbas su sistemos naudotojais ir kaimyninių šalių perdavimo sistemos operatoriais - kiekių paraiškų derinimas, pajėgumų skirstymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (inžinerinis, techninis);
  • Darbo patirtis dujų sistemoje būtų privalumas;
  • Darbo patirtis su SCADA sistema būtų privalumas;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Geri darbo MS Office įgūdžiai (Microsoft Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Internet Explorer);
  • Geri bendravimo įgūdžiai, organizuotumas, atsakingumas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą patikimoje ir profesionalioje organizacijoje;
  • Įdomias ir atsakingas užduotis;
  • Konkurencingą, nuo rezultatų priklausančią motyvacinę sistemą.

Kitos sąlygos:

Pamaininis darbo grafikas - darbas naktį, poilsio ir švenčių dienomis:
  • Pirmadieniais - ketvirtadieniais dirbama nuo 15:30 val. iki 8:30 val. ryto;
  • Penktadieniais nuo 14:30 val. iki 8:30 val. ryto;
  • Poilsio ir švenčių dienomis nuo 8:30 val. ryto iki kitos dienos 8:30 val. ryto;
  • Po 1 darbo dienos – 3 dienos laisvos.

Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius, atsakingas už gamtinių dujų perdavimą (transportavimą aukšto slėgio vamzdynais) sistemos naudotojams, gamtinių dujų infrastruktūros eksploatavimą, priežiūrą ir plėtojimą.
Informacija apie AB ''Amber Grid"
1713 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
342
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Saulius Bilys