Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ramitrans“

Vadybininkas (-Ė) su vokiečių kalba

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ramitrans“

Darbo pobūdis

  • Transporto paslaugų pardavimas Vokietijoje
  • Esamų klientų administravimas
  • Dokumentų sisteminimas bei archyvavimas pagal numatytas tvarkas

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • Geri vokiečių ir rusų kalbos įgūdžiai, kitos kalbos - privalumas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Gebėjimas planuoti, organizuoti bei kontroliuoti

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas, profesionalią pagalbą ir komfortišką aplinką darbe, darbo užmokesčio didėjimą priklausomai nuo pastangų.
Darbas pačiame miesto centre, nemokamas parkingas automobiliui.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Ramitrans“
1204 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.