Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VEXILLUM“
More about company »

Vadybininkas (-ė) - vairuotojas (-a)

500-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „VEXILLUM“

Darbo pobūdis

Reklamos agentūra "Vexillum" ieško naujo šeimos nario! Ieškome dinamiško, energingo žmogaus, kurio pareigos būtų:
  • Koordinuoti degustacijas parduotuvėse,
  • Prižiūrėti promo komandas,
  • Išvežioti daiktus ir surinkti juos po renginių.
Didžiausias darbo krūvis būna ketvirtadieniais/penktadieniais/šeštadieniais. Kitomis dienomis užduotis galima planuotis savo nuožiūra.

Reikalavimai

  • Kruopštumas,
  • Atsakingumas,
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas,
  • Galimybė dirbti šeštadieniais.

Mes jums siūlome

  • Lankstų darbo grafiką, galimybę derinti su kitomis veiklomis,
  • Atlyginimą, priklausantį nuo rezultato,
  • Automobilį, kurį galėsi naudoti savo reikmėms ne darbo metu,
  • Galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais,
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas

Jaunas, veržlus ir smagus reklamos agentūros, užsiimančios prekybiniu marketingu, kolektyvas mielai priimtų naują narį į savo šeimą. Jei esi šiuolaikiška, siekianti rezultatų ir norinti tobulėti asmenybė – tavo vieta su mumis!