No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
IĮ K.Mickevičiaus leidykla „Briedis“

Vadybininkas (-ė)

1100-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - IĮ K.Mickevičiaus leidykla „Briedis“

Darbo pobūdis:

  • Darbas su verslo valdymo sistema, kasos aparatu.
  • Nuolatinis santykių su klientais ir tiekėjais palaikymas.
  • Prekių tiekimo procesų koordinavimas.
  • Prekių atsargų judėjimo analizė, užsakymas ir paskirstymas.
  • Dalyvavimas mokymo priemonių katalogų parengime, reikiamų ataskaitų ruošimas.
  • Mokymo priemonių ir kitų leidinių komplektavimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis išsilavinimas – privalumas.
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas – privalumas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Gebėjimas analizuoti ir priimti sprendimus.
  • Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.
  • Atsakingumas, atidumas, kruopštumas, savarankiškumas.

Įmonė siūlo:

  • Stabilų darbą.
  • Augantį atlyginimą.
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. į rankas
Pakviesime į pokalbį tik atrinktuosius kandidatus.

Leidykla „Briedis“ () yra viena didžiausių leidyklų Lietuvoje. Specializuojasi mokyklinėje leidyboje, kartografijoje, rimtojoje istorijoje. Didžiausią dalį sudaro originali, leidykloje sukurta produkcija, todėl kūrybiškumas ir iniciatyvumas – neatskiriama kasdienio darbo dalis.