Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
TELETRADE-DJ INTERNATIONAL CONSULTING LTD atstovybė Lietuvoje
More about company »

Vadybininkas (-ė)

Nuo 600 Eur
Vilnius - TELETRADE-DJ INTERNATIONAL CONSULTING LTD atstovybė Lietuvoje

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas už įmonės produktų pristatymą bei naujų klientų aptarnavimą. Tai apima kasdieninį darbo su klientais procesą, kurio rezultatas - laimingas klientas bei ilgalaikiai santykiai su jais. Pardavimų vadybininkai puikiai išmano įmonės paslaugas, išsamiai ir kūrybingai prezentuoja įmonės veiklą. Pardavimų vadybininkas domisi bei analizuoja pasaulio politines bei ekonomines žinias.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis finansų (Forex) rinkose būtų privalumas;
  • Stiprūs bendravimo įgūdžiai, optimizmas, komunikabilumas bei iniciatyva;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Stipri orientacija į rezultatus;

Mes jums siūlome

  • Kvalifikuotus geriausių rinkos specialistų mokymus.
  • Gerą biuro vietą ir puikią komandą.
  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvuojančią premijų sistemą, pagrįstą pardavimų rezultatais.
  • Tarptautinės karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

TeleTrade D.J. atstovybė Lietuvoje siūlo savo klientams profesionalią pagalbą ir mokymus valiutų ir akcijų prekybos klausimais, Esame interneto finansų maklerio įmonė, suteikianti prieigą prekiauti daugelyje finansinių rinkų. Todėl būdami labai dinamiškos industrijos dalis, mes nuolat ieškome perspektyvių, kūrybiškų bei siekiančių tobulėti, komandos narių.