Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ES TRADING“

Vadybininkas (-ė)

642-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ES TRADING“

Darbo pobūdis

Pagrindinės atsakomybės:

  • Sklandžios įmonės veiklos bei tvarkos užtikrinimas, aprūpinimas būtinomis priemonėmis ir prekėmis;
  • Operatyvus ir efektyvus informacijos srautų administravimas, įmonės dokumentacijos ir skambučių valdymas;
  • Vadovo skirtų užduočių vykdymo terminų kontrolė ir grįžtamojo ryšio užtikrinimas;
  • Kitų administracinio ir organizacinio pobūdžio darbų vykdymas, bei iškilusių problemų sprendimas.
  • Elektroninės svetainės priežiūra, turinio valdymas;
  • Įmonės prekių ir paslaugų pristatymas socialiniuose tinkluose;

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Malonus bendravimas, paslaugumas, atidumas, tvarkinga išvaizda, pareigingumas, greita orientacija, noras tobulėti, motyvacija.
  • Sklandi lietuvių kalba, geras anglų kalbos mokėjimas
  • Rusų kalbos žinios būtų privalumas;
  • Puikūs darbo pagrindinėmis MS Office (Microsoft Word, Excel, PowerPoint) programomis įgūdžiai.
  • Sugebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Noras augti ir tobulėti kartu su įmone.

Mes jums siūlome

  • Galimybę iš arti susipažinti su deimantais ir prabangia juvelyrika;
  • Įdomų, atsakingą, kupiną iššūkių ir nenuobodų darbą;
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą bei geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą šiokiadieniais (8:30-17:30 val.);
  • Darbą Vilniaus miesto centre

Atlyginimas

642-1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklausys nuo patirties ir kompetencijų.
Po bandomojo laikotarpio atlyginimas gali keistis.

UAB "ES Trading". Įmonė užsiima didmenine prekyba briliantais bei juvelyrikos gamyba.
informacija apie UAB „ES TRADING“
4
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2019 m.