Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Eitrena"
More about company »

Vadybininkas (-ė), (vokiečių k.)

Nuo 500 Eur
Alytus - UAB "Eitrena"

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su įmonės partneriais užsienio kalbomis.
  • Darbas su įmonės vidine duomenų baze;
  • Įmonės dokumentų administravimas;
  • Darbo skelbimų talpinimas ir atnaujinimas;
  • ir kt.

Reikalavimai

  • pareigingumas, iniciatyvumas;
  • geri darbo MS Office įgūdžiai;
  • geros vokiečių kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • labai geri raštvedybos ir kalbos kultūros įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti su dideliais informacijos srautais;
  • itin greita reakcija.

Mes jums siūlome

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Stabilų atlyginimą;
  • Priedą priklausantį nuo darbo rezultatų;

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Darbuotojų nuoma, tai - procesas, kurio metu atrenkame darbuotoją pagal Kliento pateiktus reikalavimus, įdarbiname naują darbuotoją, prisiimame pareigą administruoti Kliento ir darbuotojo darbo santykius, bei darbo užmokestį.

Ši paslauga skirta supaprastinti darbo santykių administravimą ir efektyvinti personalo valdymą. Tai suteikia galimybę lanksčiai valdyti darbuotojų poreikį samdant juos ilgalaikiams ir trumpalaikiams darbams.