Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Vadybininkas

800-1200 €/mėn. Į rankas
Elektrėnai - UAB „Jorkas“

Darbo pobūdis

Įmonė užsiima lauko kubilų gamyba

  • Bendravimas el.paštu su užsienio klientais
  • Bendravimas el.paštu/telefonu su Lietuvos klientais
  • Transporto organizavimas
  • Gamybos planavimas
  • Tiekimo organizavimas

Į pareigas neįeina:
  • Pardavimai

Reikalavimai

  • Atsakingumas ir kruopštumas
  • Anglų kalbos mokėjimas
  • Mokėjimas naudotis Microsoft excel programa
  • Vadybinio darbo patirtis - privalumas

Mes jums siūlome

Visas reikalingas darbo priemones. Įdomų ir ne monotonišką darbą. Draugišką kolektyvą. Tobulėti ir gerai jaustis skatinančią darbo aplinką.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Jorkas“

Šalia Pastrėvio esanti, mūsų įmonė užsiima lauko kubilų gamyba. Per pastaruosius dvejus metus patrigubinome gamybos apimtis, prapletėme asortimentą. Nuolatos judame į priekį, tobulėjame, geriname darbo aplinką ir priemones.
informacija apie UAB „Jorkas“
852 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.