Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vainora LT"
More about company »

Vadybininkas

Kaunas - UAB "Vainora LT"

Darbo pobūdis

Įmonė UAB Vainora LT -oficialus įmonės (RF), gaminančios plastikinę PET KEG tarą atstovas ES, alaus gaminių eksportuotojas iš ES į RF ir kitas rinkas.
  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas, analizė;
  • Pardavimų veiklos planavimas ir įgyvendinimas;
  • Santykių su esamais ir potencialiais klientais palaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, pardavimo sutarčių pasirašymas;
  • Pirkimo-pardavimo dokumentų ruošimas, kontrolė.
  • Muitinės (importo-eksporto) dokumentų forminimo priežiūra. Transporto paieška. Logistika.

Reikalavimai

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geras anglų kalbos žinojimas;(pageidautinas rusų kalbos žinojimas)
  • Vairuotojo pažymėjimas ( B kat.);
  • Komunikabilumas, rezultato siekimas, aktyvumas, atsakomybė;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Bent minimali pardavimų vidaus ir užsienio rinkose darbo patirtis;
  • Gebėjimas reprezentuoti įmonę bei jos gaminamus produktus;
  • Poreikiui esant, galėjimas vykti į komandiruotes (parodas, susitikimus ir t.t);
  • Išsilavinimas aukštasis. Galima išimtis-nebaigtos studijos.

Mes jums siūlome

Puikias sąlygas savarankiškam darbui, įgyvendinant įmonės ir asmeninius tikslus;
Lankstų darbo grafiką ir visą reikalingą pagalbą;
Galimas darbas iš namų , neprisirišant prie darbo laiko ir darbo vietos;

Darbo užmokestis, priklausantis nuo pasiektų rezultatų , su perspektyva didėti.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti