Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Enerda“

Vadybininkas

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Enerda“

Darbo pobūdis

UAB "Enerda" – veržli ir sėkmingai dirbanti įmonė HORECA srityje, prie savo komandos kviečia prisijungti nebijančius iššūkių, pasiruošusius siekti ambicingų tikslų darbuotojus.

Darbo aprašymas:

Naujų klientų paieška ir esamų klientų išlaikymas
Ilgalaikio bendradarbiavimo palaikymas ir vystymas su esamais klientais
Komercinių pasiūlymų ruošimas
Keliamų pardavimų tikslų įgyvendinimas
Klientų poreikių analizė, tinkamiausių sprendimų ir pasiūlymų teikimas
Konkurencinės aplinkos analizė.

Reikalavimai darbuotojui

Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir priimti sprendimus
Iniciatyvumas, kūrybiškumas, atsakingumas, pareigingumas
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo:
Įdomų, dinamišką darbą
Konkurencingą atlyginimą ir puikias darbo sąlygas

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
Atlyginamas su perspektyva augti pagal rezultatus.

Enerda – viskas nuo paprastų pakuočių maistui iki profesionalios chemijos ir biuro reikmenų iš vienų rankų.
informacija apie UAB „Enerda“
1047 €
Vid. atlyginimas bruto
19
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.