Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ULMAS“

Vadybininkas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „ULMAS“

Darbo pobūdis

  • Bendradarbiavimas su esamais klientais telefonu bei el. paštu
  • Naujų klientų paieška, atsiskaitymų kontrolė;
  • Gautų klientų užsakymų administravimas bei prekių atrinkimo užduočių formavimas sandėlio valdymo programoje
  • Pardavimo užsakymų suvedimas į programą
  • Tiesioginis bendravimas su sandėlio administracija koordinuojant prekių atrinkimą bei prekių išvežimą
  • Operatyvus bendradarbiavimas su kolegomis, sprendžiant įvairias situacijas, kylančias prekių pristatymo metu

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbas su sandėlio valdymo programa - didelis privalumas
  • Bent dvejų metų patirtis klientų aptarnavimo srityje
  • Patirtis logistikos srityje - didelis privalumas

Įmonė siūlo

Motyvuotus bei palaikančius vadovus;
Visas socialines garantijas;
Profesinio tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis aptariamas darbo pokalbio metu , atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
UAB „ULMAS“

UAB „ULMAS“

Uždaroji akcinė bendrovė „ULMAS” įsteigta 1992 metais. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų gamybos medžiagomis.
Mūsų tikslas – būti patikimu, lanksčiu, profesionaliu bei operatyviu partneriu visiems Lietuvos baldų gamintojams.
Mes bendradarbiaujame su pasauliniais baldų medžiagų gamybos lyderiais. Tai leidžia mums aktyviai sekti rinkos vystymąsi ir pokyčius, bei įdiegti naujus produktus.
informacija apie UAB „ULMAS“
2292 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
197
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1653 €
25% uždirba 1653-2056 €
25% uždirba 2056-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €