Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Vadybininkas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Bortman“

Darbo pobūdis

° Bendravimas su klientais.
° Naujų klientų paieška ir darbas su esamais.
° Pilnų, dalinių bei negabaritinių krovinių gabenimas iš/ į Europos ir Skandinavijos šalių.
° Sklandžių pervežimų užtikrinimas.

Reikalavimai

°Noras dirbti ir užsidirbti;
°Atsakingumas;
°Profesine kompetencija;
° 2 metų darbo patirtis transporto ar ekspedicijos įmonėse;
°Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
°Užsienio kalbų mokėjimas (lenkų, rusų, anglų, vokiečių);
°Planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
°Greita reakcija, lankstumas ir atsparumas stresui;
°Iniciatyvumas ir noras tobulėti.

Mes jums siūlome

Motyvuojantį fiksuotą atlyginimą bei priedus už darbo rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Bortman“

UAB "Bortman" - įmonės pagrindinė veikla - ekspedijavimas automobilių transportu Europos ir Skandinavijos šalių kryptimis.