Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Agromita"
More about company »

Vadybininkas

750–2000 Eur
Kretinga, Gargždai - UAB "Agromita"

Darbo pobūdis

  • Mini traktorių, priedų bei detalių pardavimas;
  • Serviso tiekimas, produkcijos išvežimas.
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių ir atsiskaitymų administravimas;
  • Nuolatinis kontaktų palaikymas su tiekėjais užsienyje, derybų vedimas;
  • Rinkų analizė, informacijos sisteminimas;
  • Dalyvavimas parodose Lietuvoje ir užsienyje;
  • Atstovavimas įmonei.

Reikalavimai

  • Aukštasis, aukštesnysis (inžinierinis/techninis arba vadybos ) išsilavinimas;
  • Geros anglų k.,ir rusų k. žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • Atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, atkaklumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. (BE - privalumas)

Privalumai:
  • Išmanyti technikos, bei jos atskirų mazgų veikimo principus.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje, nuolat augančioje įmonėje;
  • Atlyginimą orientuotą į rezultatus;
  • Visas socialines garantijas;
  • Mokymus;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;

Atlyginimas

750–2000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Japoniški mini traktoriai, priedai, atsargines dalys.
Informacija apie UAB "Agromita"
7
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Saulius Simonaitis