Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kubiliaus transportas“

Transporto vadybininkas/-Rusų kalba.

1400-1800 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Kalvarija, Vilkaviškis - UAB „Kubiliaus transportas“

Darbo pobūdis

  • Krovinių pervežimų organizavimas;
  • Ryšių su esamais klientais ir partneriais palaikymas;
  • Ataskaitų ruošimas;
  • Dėmesio: ofisas/darbo vieta Marijampolėje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis būtina ; B Ū T I N A
  • Noras ir gebėjimas operatyviai organizuoti darbą ;
  • Užsienio kalbų mokėjimas - RUSŲ K.(BŪTINAI), anglų k. arba vokiečių k. papildoma;
  • Atsakingumas;
  • Profesionalus požiūris į darbą.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais, konfidencialumą garantuojame .

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. į rankas

UAB"Kubiliaus transportas" įmonė įkurta 1995 metais. Pagrindinė mūsų įmonės veikla - tarptautiniai krovinių gabenimai tentinėmis 90 m3 puspriekabėmis ir 120 m3 autotraukiniais, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimas vilkikais su specialiomis puspriekabėmis - platformomis, pritaikytomis vežti nestandartinio ilgio, pločio, aukščio ir/ar svorio krovinius, taip pat transportuojame naujus bei naudotus lengvuosius automobilius Rytų bei Vakarų Europoje.
informacija apie UAB „Kubiliaus transportas“
1454 €
Vid. atlyginimas bruto
439
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1524 €
25% uždirba 1524-1524 €
25% uždirba nuo 1524 €