Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Smart Fortune"
More about company »

Vadybininkas

Nuo 800 Eur
Marijampolė - UAB "Smart Fortune"

Darbo pobūdis

Detalių paieška ir bendravimas su detalių pardavėjais.
Bendradarbiavimas su logistikos partneriais.
Dokumentų, susijusių su prekių pirkimu ir gabenimu patikrinimas, įvedimas į apskaitos sistemą.
Sandėlio apskaita.

Reikalavimai

Mokėti anglų kalbą (ne žemesniu B2 lygiu).
Gebėti organizuoti ir planuoti.
Būti atsakingu ir kruopščiu.
Gebėti puikiai bendrauti, operatyviai reaguoti ir spręsti kilusius klausimus.
Lenkų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Lanksčias darbo sąlygas.
Mokymus.
Galimybė tobulėti.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Prekyba naujomis ir naudotomis automobilių detalėmis.

Dėl informacijos galima skambinti telefonu .