Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kuncų ambulatorinė klinika"
More about company »

Vadybininkas medicinos įstaigoje

Klaipėda - UAB "Kuncų ambulatorinė klinika"

Darbo pobūdis

Vėtrungės klinika ieško aktyvaus, organizuoto, lankstaus vadybininko ( - ės).
Darbo pobūdis:
  • rinkodaros veiksmų kūrimas, organizavimas ir įgyvendinimas;
  • socialinių tinklų bei internetinio puslapio priežiūra;
  • personalo atranka;
  • komunikacija įstaigos viduje su personalo veikla susijusiomis temomis;
  • einamieji medicinos klinikos darbai;

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • darbo patirtis rinkodaros srityje;
  • organizuotumas , iniciatyvumas, geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • puikūs darbo kompiuteriu, raštvedybos ir dokumentų rengimo įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • darbo vietą naujai įrengtose, moderniose klinikos patalpose;
  • draugišką kolektyvą;
  • tobulėjimą ir karjeros galimybes;
Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu.

Privati sveikatos priežiūros paslaugas teikianti klinika
Informacija apie UAB "Kuncų ambulatorinė klinika"
835 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Nijolė Imbrasienė