Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Vadybininkas

400-1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Šiaurės miškų grupė“

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška
Ilgalaikių ryšių su esamais ir naujais klientais (ūkininkais) palaikymas ir plėtojimas.
Pirkimo proceso organizavimas, vykdymas ir kontrolė.
Kainodaros formavimas.
Trumpalaikės komandiruotės (esant poreikiui)

Reikalavimai

Patirtis pardavimuose, pirkimuose.
Vairuotojo pažymėjimas.
Nuosavas automobilis

Mes jums siūlome

Įdomų ir aktyvų darbą stabilioje, modernioje ir gerai žinomoje įmonėje.
Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

400-1200 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Šiaurės miškų grupė“

Įmonė atlieka visas reikiamas paslaugas susijusias su miško priežiūra ir kirtimu : Medienos traukimas, medienos pjovimas, apleistu sklypų valymas, apleistų melioracijos griovių valymas.
Informacija apie UAB „Šiaurės miškų grupė“
611 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Modestas Tomkus