Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Elstila“

Vadybininkas - Pardavėjas konsultantas

700-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Elstila“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Esamų klientų aptarnavimas;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Klientų konsultavimas;
  • Susitikimų su klientais, derybos , sutarčių valdymas;
  • Atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis -akštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Pardavimų patirtis;
  • Puikūs bendravimo ir prezentavimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, kūrybiškumas, lojalumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir ją naudoti;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Reikalinga ne mažesnė nei 2 m. patirtis pardavimų vadybos srityje.

Privalumai:
  • Patirtis dirbant panašų darbą;
  • Elektrotechninės produkcijos išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Pastovų darbą;
  • Stabilų ir gerą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Darbo telefoną ;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas: 700 Eur atskaičius mokesčius bandomuoju laikotarpiu.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas

Prekinis ženklas ELSTILA buvo sukurtas 1994 metais. Sukaupusi dvidešimt šešių metų patirtį, bendrovė užsitikrino verslo partnerių pasitikėjimą ir pelnė pripažinimą Lietuvos rinkoje. Šiandien - tai viena iš didžiausių ir pirmaujančių elektrotechninės produkcijos didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje, teikianti aukščiausio lygio paslaugas bei servisą , nuolat investuojanti į dar aukštesnę elektrotechninės produkcijos bei klientų aptarnavimo kokybę. Šiuo metu UAB "Elstila" padaliniai veikia Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje, atidarytas naujas logistikos centras Kaune , atitinkantis šių dienų reikalavimus ir tenkinantis įmonės bei klientų poreikius. Bendrovės atstovų tinklas pasklidęs po visą Lietuvą.

Bendrovės vizija – būti lydere elektrotechninės produkcijos tiekimo sektoriuje.

Bendrovės misija – kokybė, saugumas, patikimumas.
informacija apie UAB „Elstila“
3015 €
Vid. atlyginimas bruto
(98% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1601 €
25% uždirba 1601-2173 €
25% uždirba 2173-3291 €
25% uždirba nuo 3291 €