Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Pruszynski ir partneriai"
More about company »

Vadybininkas - Pardavimų vadovas

800–2000 Eur
Kaunas - UAB "Pruszynski ir partneriai"

Darbo pobūdis

Aktyvūs stogų dangų ir kitų stogams dengti reikalingų medžiagų pardavimai verslo, bei privatiems klientams;
Naujų klientų paieška, darbas su esamais klientais Lietuvoje;
Klientų poreikių analizė, pasiūlymų teikimas, asortimento formavimas;
Pardavimų proceso valdymas, atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

Aktyvių pardavimų su stogų dangom verslo klientams patirtis;
Stogų dangų ir kitų stogams dengti reikalingų medžiagų išmanymas, privalumas
Darbo su projektuotojais ir statybinėmis įmonėmis patirtis.
Lenkų, anglų kalbos - privalumas

Mes jums siūlome

Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą, motyvacinius priedus;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

800–2000 Eur atskaičiavus mokesčius

Plieninių stogų dangų gamyba.
www.vytostogai.lt

Trašų pardavimai
www.nagrolita.eu
Informacija apie UAB "Pruszynski ir partneriai"
922 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Martusevičius