Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Mabrocona“

Personalo skyriaus vadybininkas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Mabrocona“

Darbo pobūdis

Personalo dokumentacijos pateikimas atsakingoms institucijoms (Sodra) ir suvedimas į programą Rivilė;
Darbuotojų asmens bylų tvarkymas, įmonės vidaus dokumentų ruošimas;
A1 pažymėjimų užsakymas bei kontrolė;
Darbuotojų įdarbinimo, atleidimo, darbo sutarčių keitimo, atostogų, komandiruočių įsakymų, tvarkų ir pan. dokumentų ruošimas ir suvedimas;
Kiti vadovo deleguojami einamieji darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Bent 2 metų patirtis personalo skyriaus srityje.
Patirtis dirbant su apskaitos programa „Rivilė“;
Darbo patirtis rengiant personalo dokumentus (darbo sutartys, įvairūs įsakymai, komandiruočių dokumentai);
Rusų ir lietuvių kalbų žinios (žodžiu, raštu);
Patirtis įdarbinant trečiųjų šalių piliečius;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas efektyviai bendrauti su kolegomis ir kandidatais;
Tikslumas, atidumas, gebėjimas dirbti komandoje, noras mokytis ir tobulėti.
Išmanymas raštvedybos ir dokumentų rengimo taisyklių.

Privalumai

Išmanymas ir gebėjimas taikyti praktikoje Lietuvos Respublikos įstatymus ir kitus galiojančius teisės aktus, reglamentuojančius viešąjį administravimą, personalo valdymą;
Anglų ir rusų kalbų žinios.

Įmonė siūlo

Konkurencingą atlyginimą ir motyvuotą atlygio sistemą.
Patogų biurą miesto centre.
Profesinio tobulėjimo ir karjeros augimo galimybes.
Draugišką atmosferą kolektyve.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
Apmokami kvalifikacijos tobulinimo kursai.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Laukiame Tavęs, kad kartu pasiektume naujų aukštumų!

MABROCONA motto is in time with business. Although the Company is based in Lithuania, we are always there to serve our customers worldwide.

MABROCONA has a solid reputation and 20 years of experience in the maritime & offshore sectors. We are acting as:

Ship repair specialists;
Shipbuilders;
Human resource providers;
Technical managers;
Ship owners;