Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Martonas“

Vadybininkas - sąmatininkas KĖBULŲ servise

Iki 1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Martonas“

Darbo pobūdis

  • Automobilių po autoįvykio priėmimas ir apžiūra;
  • Sąmatų sudarymas;
  • Bendravimas su draudimo bendrovėmis;
  • Klientų konsultavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Analogiško darbo patirtis;
  • Darbas su AUDATEX programa;
  • Komunikabilumas, puikūs derybų, organizaciniai įgūdžiai;
  • Automobilio sandaros išmanymas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Darbas kompiuteriu;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • VISAS socialines garantijas ir PRIEDUS už darbo rezultatus;
  • Atsakingą ir įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje, draugiškame kolektyve.
  • Mokymus ir kvalifikacijos kėlimą;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Iki 1700 €/mėn. į rankas

MARTONO autopaslaugų grupė per 30 darbo metų subūrė 140 profesionalių darbuotojų komandą. Autopaslaugų grupę sudaro šeši autoservisai Vilniaus mieste: trys lengvųjų automobilių, du sunkvežimių servisai ir kėbulų remonto dirbtuvės. MARTONO kolektyvas kryptingai dirba kurdamas naujoves, kurios pagerintų klientų automobilių techninį aptarnavimą, sutaupytų jiems laiką ir materialinius resursus. MARTONO servisuose Jus sutiks draugiškų ir kvalifikuotų specialistų komanda. Prie šios komandos kviečiame prisijungti ir Jus!
informacija apie UAB „Martonas“
3010 €
Vid. atlyginimas bruto
(98% didesnis už LT vidurkį)
119
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1997 €
25% uždirba 1997-2857 €
25% uždirba 2857-3973 €
25% uždirba nuo 3973 €