Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Asmodas“

Šiaulių padalinio vadovas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Asmodas“

Darbo pobūdis

Reikalingas Šiaulių padalinio vadovas.
Darbas UAB "Asmodas" prekybos salone Šiauliuose.
Padalinio veiklos kuravimas, bendravimas su klientai salone, sutarčių sudarymas.
Šarvuotų, lauko ir vidaus durų pardavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Pageidautina patirtis šarvuotų ar vidinių durų pardavimų srityje.

Stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas, galimybes tobulėti.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

UAB „Asmodas” savo veiklą vykdo jau 23 metus ! Per šį laiką įmonė sukaupė daug patirties ir kasdien rūpinasi, kad Jūs grįžtumėte į saugius namus. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – šarvo durys. Tačiau UAB „Asmodas” jomis ne tik prekiauja, bet ir gamina. Įvairių rūšių, spalvų bei skirtingai dekoruoti gaminiai padidina Jūsų būsto saugumą, o taip pat gali tapti ir papildoma interjero ar eksterjero detale. Įmonė siūlo gausų, skirtingų modelių ir konstrukcijų durų pasirinkimą, tad šarvuotos durys kiekvieno kliento galės būti išsirenkamos geriausiai prie būsto architektūros ar apdailos tinkantį variantą bei optimaliai saugumo poreikius atitinkantį sprendimą.
informacija apie UAB „Asmodas“
2300 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
107
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1676 €
25% uždirba 1676-2099 €
25% uždirba 2099-2649 €
25% uždirba nuo 2649 €