Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LANKAVA"
More about company »

Vadybininkas (Statybinės medžiagos)

750–900 Eur
Vilnius - UAB "LANKAVA"

Darbo pobūdis

  • Ateinančių klientų aptarnavimas ir konsultavimas
  • ryšių su esamais klientais palaikymas
  • komercinių pasiūlymų rengimas ir sutarčių sudarymas
  • techninis klientų konsultavimas
  • atsakomybė už apyvartą ir prekybos rezultatus

Reikalavimai

  • darbo patirtis statybų ar statybinių medžiagų sektoriuje (būtų gerai,kad darbuotojas nusimanytų bent apie vieną ar kelias statybinių medžiagų grupes)
  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • stipri orientacija į rezultatą, aktyvumas siekiant iškeltų tikslų;
  • geri komunikacijos ir derybų įgūdžiai;
  • gebėjimas planuoti ir savarankiškai organizuoti savo darbą;
  • vairuotojo pažymėjimas
  • rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • teisingą ir sąžiningą vadovybės požiūrį į darbuotoją
  • visada laiku mokamą GERĄ darbo užmokestį,
  • visas socialines garantijas
  • galimybę dirbti įdomų darbą bei įgyti vertingos patirties;
  • visas darbui reikalingas priemones
  • draugišką darbo kolektyvą

Atlyginimas

750–900 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas

UAB „Lankava” – vienas didžiausių statybinių medžiagų prekybos centrų Pietų Lietuvoje, gyvuoti pradėjęs nuo 1994 metų. Įmonė užsiima mažmeninė ir didmeninė prekyba naujausiomis bei kokybiškomis statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Klientų čia laukia platus asortimentas: šilumos izoliacinės medžiagos, cementas, statybiniai mišiniai, gaminiai pastatų fasadams šiltinti, gipso kartono ir kt. plokštės, plytos, blokeliai, trinkelės, stogo dangos, taip pat dažai ir dažymo įrankiai, elektros prekės, metalo gaminiai, įrankiai ir tvirtinimo detalės, santechnika, medienos gaminiai, sodo ir daržo prekės bei technika, durys, spynos, plastikiniai langai, darbų saugos bei kitos prekės.
Įmonėje vid. atlyginimas 970€
19% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)