Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas

Konsultantas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

Veiklos pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir geriausiai jų poreikius
atitinkančio pasiūlymo parengimas ir pristatymas;
  • Gyvybės ir sveikatos draudimo produktų pardavimas
juridiniams bei fiziniams asmenims;
  • Sutarčių rengimas ir sudarymas.
  • Pardavimo tikslų įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai kandidatui:

Kviečiame žmones, kurie šiuo metu ieško naujos veiklos ar papildomų pajamų Vilniuje.
Esate tas žmogus, kuris nori save išbandyti kitoje srityje, patinka bendrauti su žmonėmis, esate ambicingas, pasiryžęs nuolat tobulėti, kelti kvalifikaciją ir turite nepriekaištingą reputaciją.

Nesvarbu ar studijuojate, ar turite mylimą darbą ar veiklą, kuriuos nenorėtumėte paleisti, bet iš to nepragyvenate.

  • Jei norite turėti patirtį pardavimuose
  • Esate laisvai samdomas
  • Norite tobulinti pardavimo įgūdžius
  • Norite rimtų papildomų pajamų
  • Mato savo ateitį dirbdami, ne rankomis, o galva, kuriems patinka bendrauti su žmonėmis.
  • Nesvarbu ar studijuojat, ar turite mylimą darbą ar veiklą, kurios nenorėtumėt paleisti, bet iš to nepragyvenate. O gal tiesiog esate tas žmogus, kuris nori save išbandyti kitoje srityje.

Tuomet nelaukit, išgirskite sąlygas.

Laukiame tik labai, labai ambicingų kandidatų, norinčių bendradarbiauti platinant Compensa Life kaupimo ir draudimo produktus bei tapti verslo partneriais.

Įmonė siūlo

  • Komisinis atlygis priklauso TIK nuo rezultatų;
  • Priedus už pasiektus rezultatus;
  • Motyvacinę sistemą, bei karjeros galimybes;
  • Lankstų grafiką;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus, išorinius mokymus;
  • Individualią pagalbą siekiant užsibrėžtų tikslų.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso TIK nuo rezultatų;
Nėra lubų.

„Vienna Insurance Group“ – Vienoje (Austrijoje) nuo 1824 metų įsikūrusi tarptautinė draudimo grupė yra viena iš pirmaujančių draudimo bendrovių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos regione. Turinti apie 23 000 darbuotojų beveik 50 draudimo bendrovėse, kurios veiklą vykdo 25 šalyse 2014 m. surinko apie 9,1 mlrd. EUR draudimo įmokų per metus. Vienna Insurance Group yra draudimo rinkos lyderė siūlanti platų produktų ir paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo sektoriuose.
informacija apie Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas
3116 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
120
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1705 €
25% uždirba 1705-2509 €
25% uždirba 2509-3876 €
25% uždirba nuo 3876 €