Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Vadybininkas

Vilnius - UAB "Samsonas"

Darbo pobūdis

Pardavimų maisto produktais organizavimas, vykdymas, kontrolė, naujų klientų paieška, pardavimo sutarčių sudarymas, ryšių su esamais klientais palaikymas bei vystymas, atsiskaitymų kontrolė. Darbas Vilniaus regione

Reikalavimai

Išsilavinimas-ne mažiau aukštesnysis
Puikus rusų kalbos mokėjimas ir darbas kompiuteriu.
Noras ir ryžtas siekti rezultatų, sugebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.
Privalumai: vadybininko darbo patirtis- FMCG sektoriuje, kitų kalbų mokėjimas, nuosavas automobilis darbui.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas, draugišką kolektyvą, motyvuojančią atlygio sistemą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
CVB client

UAB "Samsonas"

26-rius metus veikianti viena didžiausių mėsos perdirbėjų bendrovė Lietuvoje UAB "Samsonas" , turinti nuosavą skerdyklą, specializuotą maisto produktų importo-eksporto terminalą bei logistikos centrą ir platų produktų asortimentą bei paslaugų kompleksiškumą - tai esminiai argumentai, kodėl "Samsonas" - tinkamiausias jums!
Įmonėje vid. atlyginimas 755€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)