Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Samsonas"
More about company »

Vadybininkas

600–1100 Eur
Vilnius - UAB "Samsonas"

Darbo pobūdis

Pardavimų maisto produktais organizavimas, vykdymas, kontrolė, naujų klientų paieška, pardavimo sutarčių sudarymas, ryšių su esamais klientais palaikymas bei vystymas, atsiskaitymų kontrolė priskirtame regione.

Reikalavimai

Išsilavinimas - ne mažiau aukštesnysis
Vadybininko darbo patirtis ne mažiau 1 metai
Pagrindinės darbo kompiuteriu žinios
Noras ir ryžtas siekti rezultatų, sugebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.
Analitinis mastymas.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Privalumai: patirtis- FMCG sektoriuje, rusų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas, draugišką kolektyvą, motyvuojančią atlygio sistemą, asmeninio tobulėjimo galimybes, nuolaidą UAB Samsonas gaminamai produkcijai įsigyti.

Atlyginimas

600–1100 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

27-rius metus veikianti viena didžiausių mėsos perdirbėjų bendrovė Lietuvoje UAB "Samsonas" , turinti nuosavą skerdyklą, specializuotą maisto produktų importo-eksporto terminalą bei logistikos centrą ir platų produktų asortimentą bei paslaugų kompleksiškumą - tai esminiai argumentai, kodėl "Samsonas" - tinkamiausias jums!
Informacija apie UAB "SAMSONAS"
798 €
Vid. atlyginimas bruto
368
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Henrikas Urbšta