Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „HSC Baltic“

Vadybininkė (-as) - administratorė (-ius) (vokiečių kalba, 1/3 etato)

400-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „HSC Baltic“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais ir naujais klientais (telefonu ir el.paštu)
  • Probleminių klausimų su klientais sprendimas
  • Pasiūlymų teikimas naujiems klientams

Reikalavimai darbuotojui

  • Vokiečių kalba (ne žemesnis nei B2 lygis)
  • Savarankiškumas
  • Atsakingumas
  • Komunikabilumas

Mes jums siūlome

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

400-600 €/mėn. į rankas

UAB "HSC Baltic" atlieka įvairios paskirties pastatų bei objektų statybos, rekonstrukcijos, renovacijos darbus. Bendrovė yra sukaupusi didelę patirtį administracinių, visuomeninių, gamtosauginių pastatų statyboje bei nekilnojamojo kultūros paveldo statinių tvarkyboje.
informacija apie UAB „HSC Baltic“
1951 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1042 €
25% uždirba 1042-2170 €
25% uždirba 2170-2717 €
25% uždirba nuo 2717 €