Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SABELIJA"
More about company »

Vadybininkė (-as) darbų saugos srityje

Vilnius - UAB "SABELIJA"

Darbo pobūdis

Norite pasiekti daugiau?
Ar esi pasiruošusi(-ęs) permainoms ir naujoms perspektyvoms?
Ar esi pasiruošęs įgyti naują profesiją ir augti kartu su kompanija?
Jeigu į visus atsakei – Taip, tuomet kviečiame tapti mūsų komandos dalimi!

Jūsų laukia:
Pardavimų mokymai, kaip su mažiau pasiekti daugiau;
Profesionali ir vieninga komanda;
Galimybės augti ir mokintis iš geriausių šios srities žinovų;
Galimybė išmokti kaip nustatyti kliento poreikį ir pateikti geriausią sprendimo būdą, dirbant su naujais ir esamais klientais;
Naujos pažintys- naujos galimybės, kuriant santykį su naujais klientais;
Projektai;
Karjeros galimybės!

Reikalavimai

Tau nebūtina turėti patirties pardavimų srityje- to išmokysime mes;
Šypsena nugali net didžiausius priešus;
Mes mėgstame iniciatyvą;
Į susitikimus lekiame automobiliu (vairuotojo pažymėjimas);
Su klientais bendraujame ne tik telefonu, susitikus, bet ir el. paštu (darbo kompiuteriu įgūdžiai);
Mes niekada nevėluojame ir su klientais susitinkame laiku (nuoseklaus laiko planavimo įgūdžiai);
Norėti turėti daugiau nei turėjai vakar!

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "Sabelija" - 24 metus sėkmingai dirbanti, inovatyvi, konsultacinių kompanijų pradininkė Lietuvoje. Visoje šalyje vykdome savo veiklą saugos ir sveikatos darbe, gaisrinės saugos, elektrosaugos, civilinės saugos, profesinės rizikos vertinimo, darbų saugos organizavimo, sveikatos tikrinimo, darbų saugos dokumentacijos, vadybos sistemų diegimo srityse, taip pat organizuojame darbų saugos mokymus, rengiame įmonių specialistus.
Informacija apie UAB "SABELIJA"
61
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tadas Šatkauskas