Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Eurofins Labtarna Lietuva“

Vadybininkė (-as) (klientų aptarnavimo padalinyje)

1200-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Eurofins Labtarna Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Tavo pagrindinė užduotis bus mėginių registravimas ir pateikimas laboratorijai, o įgijus pakankamai žinių - ir rezultatų pateikimas klientams.
  • Su klientais bendrausi telefonu arba elektroniniu paštu, taip pat turėsi galimybę bendradarbiauti su kitomis laboratorijomis Lietuvoje ir užsienyje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją;
  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (chemijos arba mikrobiologijos srityje būtų privalumas);
  • Kruopštumas, atsakingas požiūris bei noras bendradarbiauti tiek su kolegomis, tiek su klientais;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas (būtų privalumas);

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę prisidėti prie tarptautinės įmonės augimo;
  • Galimybę susipažinti su tyrimų įvairove bei laboratorijos darbu;
  • Profesinius iššūkius ir tobulėjimo galimybes (žinių gilinimas tyrimų srityje; procesų tobulinimo galimybes ir kt);
  • Privatų sveikatos draudimą po vienerių metų darbo kompanijoje.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Eurofins Labtarna Lietuva - jau daugiau kaip 25 metus tyrimų paslaugas teikianti laboratorija maisto, žemės ūkio, aplinkos apsaugos bei energetikos sektorių įmonėms. Tai didžiausia tokio tipo privati laboratorija Lietuvoje, kurios paslaugomis naudojasi Lietuvos bei užsienio kompanijos. Vilniuje įkurta laboratorija yra dinamiškai besivystanti ir nuolat ieškanti naujų plėtos galimybių. Nuo 2017 metų įmonė tapo pasaulinės lyderės Eurofins Scientific grupės nare.
informacija apie UAB „Eurofins Labtarna Lietuva“
1822 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1234 €
25% uždirba 1234-1600 €
25% uždirba 1600-2138 €
25% uždirba nuo 2138 €