UAB „Personalo nuomos valdymas“

VADYBININKĖ (-AS) PERSONALO ATRANKOS ĮMONĖJE

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbo pobūdis

Darbo skelbimų publikavimas, soc. tinklų priežiūra;
Naujų darbuotojų paieška;
Skambučių ir informacijos srautų valdymas;
Personalo įdarbinimo dokumentų rengimas ir administravimas;
Ieškome pozityvaus, inovatyvaus, kūrybiško ir motyvuoto į rezultatus darbuotojo.

Reikalavimai darbuotojui

Puiku jeigu dalyvavai Erasmus mainuose arba stažuotėse, priklausei studentų organizacijoms, dirbai su aktyviais pardavimais ar turi patirties personalo skyriuje;
Idealu, jeigu jau esi dirbusi (-ęs) įdarbinimo agentūroje;
Didelis privalumas jeigu moki vokiečių kalbą!

Mes siūlome

Fiksuotą atlyginimą + bonusus nuo įdarbintų darbuotojų;
Darbą jaunatviškoje ir draugiškoje įdarbinimo agentūroje;
Darbo vietą S. Žukausko g. netoli McDonald's (Savanorių pr.)
Darbo laiką I-V, 9:00 - 17:00
Fikuotas 700€/mėn. į rankas + bonusai nuo įdarbintų darbuotojų

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.