UAB „Personalas“

Projektų vadovė (-as) su anglų kalba

2100-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Įmonė UAB Personalas ieško naujo komandos nario, gebančio sklandžiai žodžiu ir raštu bendrauti anglų kalba.

Darbo pobūdis:

  • Naujų klientų paieška Skandinavijos, Olandijos rinkose;
  • Nuolatinis bendravimas su esamais klientais;
  • Sutarčių su naujais klientais sudarymas ir atnaujinimas su ilgalaikiais klientais;
  • Aktyvi darbuotojų paieška, pasitelkiant socialinius tinklus bei darbuotojų paieškos puslapius;
  • Projektų administravimas;
  • Probleminių situacijų sprendimas;
  • Informacijos apie paslaugas teikimas telefonu, el. paštu ir socialiniuose tinkluose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • Pareigingumas;
  • Iniciatyvumas;
  • Komunikabilumas;
  • Organizuotumas;
  • Lankstumas;
  • Orientacija į tikslą ir rezultatus;
  • Puiki anglų kalba;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, naršyklės ir kt.).

Darbo pradžia nuo 2024-02-01.

Įmonė siūlo

  • Darbą stabilioje ir perspektyvioje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Motyvuojantį atlyginimą.

Atlyginimas

2100-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.