Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Vadybininko asistentas (-ė)

Marijampolė - UAB „Autoriba“

Darbo pobūdis

Transporto vadybininko asistentas padeda vadybininkams organizuoti tarptautinius pervežimus, sekdamas krovinio judėjimą, bendraudamas su užsienio klientais ir partneriais, tvarkydamas dokumentaciją.

Reikalavimai

Geri organizaciniai ir darbo laiko planavimo įgūdžiai;
Geros vokiečių kalbos žinios;
Mokėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Aukštasis arba jam prilyginamas išsilavinimas transporto srityje yra privalumas.

Mes jums siūlome

Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Darbą jauname ir dinamiškame kolektyve;
Konkurencingą darbo užmokestį.
CVB client

UAB „Autoriba“

AB Autoriba – jauna ir ambicinga komanda, siekianti teikti tik nepriekaištingos kokybės automobilių transportavimo paslaugas.

Būdami savo srities profesionalais, 2013 metais susibūrėme dėl vieno tikslo – pasitelkus turimą patirtį, automobilius pristatyti laiku, užtikrinant jų saugumą.

Nuolat puoselėdami ryšį su klientais siekiame surasti santykį tarp kokybiškos paslaugos ir optimalios kainos.
Informacija apie UAB „Autoriba“
806 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 820 €
25% uždirba 820-863 €
25% uždirba 863-896 €
25% uždirba nuo 896 €
Vadovas: Darius Andriulaitis