Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ankoras“

Vadybininko asistentas (prabangos prekės) - gali būti studentas

Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Ankoras“

Darbo pobūdis

  • Pagalba vadybininkui administruojant užsakymus, sąskaitų išrašymas, informacijos suvedimas, prekių pakavimas, kt.
  • Darbas su socialiniais tinklais „Facebook“ ir „Instagram“, naujienlaiškių ir apklausų siuntimas.
  • Vadybininko deleguotų užduočių vykdymas: bendravimas su klientais, komercinių pasiūlymų paruošimas bei pateikimas, sklandaus ir savalaikio užsakymų įvykdymo proceso užtikrinimas.
  • Marketinginių akcijų ir specialių pasiūlymų ruošimas, reklaminės medžiagos paruošimas ir kt.

Reikalavimai

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atidumas detalėms, savarankiškumas, sugebėjimas atlikti kelias užduotis vienu metu, greitai mokytis ir spręsti problemas;
  • Puikios lietuvių raštvedybos žinios;
  • Komunikabilumas ir reprezentatyvi išvaizda;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, iššūkių nebijojimas;
  • Noras mokytis ir susipažinti su įmonės produktų savybėmis bei specifika.

Privalumai:
  • Patirtis administracinio darbo, vadybininko /prekybos srityje, ruošiant komercinius pasiūlymus, administruojant interneto svetainę ar užsakymų įvykdymo procesus;
  • Prekių fotografavimo žinios ir patirtis;
  • Darbo su „Adobe Photoshop“ (ar kita panašia programa) žinios;
  • Rusų ir anglų kalbos žinios;
  • Darbo patirtis su socialiniais tinklais, interneto svetaine;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nuosava transporto priemonė.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
  • Galimybę tobulėti ir lavinti užsienio kalbų žinias;
  • Įvairiapusišką motyvacinį paketą;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės veiklos vystymo, įtakoti įmonės veiklos rezultatus;
  • Galimybę įgauti žinių juvelyrikos gamybos, brangakmenių srityje;
  • Galimybę pradėti savo karjeros kelią kartu su mumis ir tobulėti.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galimybė gauti priedus prie atlyginimo, priklausomai nuo darbo rezultato.

Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra prekyba papuošalais su deimantais ir jų gamyba. Įmonei priklauso prabangių papuošalų prekės ženklas “INDIVI”. Įmonė yra savo produkcijos gamintojas ir platintojas.
informacija apie UAB „Ankoras“
709 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.