Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Labdaros ir paramos fondas "Gerumo projektai"
More about company »

Vadybininko asistentas

450–800 Eur
Vilnius - Labdaros ir paramos fondas "Gerumo projektai"

Darbo pobūdis

Akcijų metų bendravimas su potencialiais fondo rėmėjais.
Fondo veiklos ir tikslų pristatymas.
Konsultavimas.
Labdaros surinkimas.

Reikalavimai

Geri bendravimo įgūdžiai.
Sugebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai.
Noras prisidėti prie nevyriausybinės organizacijos darbo.

Privalumai (nebūtina):
Rusų/lenkų kalbų žinojimas.
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Sąžiningą atlygį už atsakingą darbą.
Galimybę tobulėti.
Galimybę realizuoti savo kreativumą (kūrybiškumą, išradingumą) ieškant naujų lėšų pritraukimo būdų.
Moralinį pasitenkinimą atliekant prasmingą darbą.
Galimybę derinti darbą su mokslais.

Darbo laikas:
Nuo 12 iki 20 val. arba 15 iki 20 val.
Esame draugiški akademiniam jaunimui.

Atlyginimas

450–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Labdaros ir paramos fondas “Gerumo projektai” savo veiklą pradėjo 2016 m Vilniuje. Pagalbą kreipiame į vaikus iš finansiškai sunkiai gyvenančių šeimų. Daugiau informacijos apie Labdaros ir paramos fondą "Gerumo projektai" rasite – www.gerumoprojektai.lt
Informacija apie Labdaros ir paramos fondas "Gerumo projektai"
1
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrej Džeksenev