UAB „Transporto vystymo grupė“

VADYBININKO ASISTENTĖ (-AS) RYTŲ RINKOMS

500-750 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai - UAB „Transporto vystymo grupė“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis;
Pagalba ekspedicijos/transporto vadybininkams kasdienėje veikloje;
Reikalingų tarptautinių pervežimų dokumentų administravimas;
Duomenų įvedimas/kasdienis darbas su transporto valdymo sistema;
Bendravimas su klientais ir užsienio partneriais;
Ataskaitų ruošimas;

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
Iniciatyvumas, greita orientacija ir kruopštumas;
Geros rusų kalbos žinios yra PRIVALOMOS;
Kompiuterinis raštingumas;
Anglų/vokiečių kalbos būtų didelis privalumas;
Darbo patirtis nėra būtina;

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
Motyvuojantį atlyginimą;
Galimybę tobulėti, karjeros galimybes;
Dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą;
Profesinius iššūkius ir saviraiškos galimybes;

Atlyginimas

500-750 €/mėn. į rankas

UAB "Transporto vystymo grupė" yra lyderiaujanti transporto pramonės žaidėja, besispecializuojanti tarptautiniuose krovinių pervežimuose. Mūsų sėkmė grindžiama meistriškumu, naujovėmis ir įsipareigojimu viršyti klientų lūkesčius. Toliau augdami ieškome profesionalaus kolegos(-ė), kuris(-i) prisijungtų prie mūsų komandos ir atliktų svarbų vaidmenį mūsų kelionėje.
informacija apie UAB „Transporto vystymo grupė“
1851 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
663
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1514 €
25% uždirba 1514-1642 €
25% uždirba 1642-1952 €
25% uždirba nuo 1952 €