UAB „VAGOS prekyba“

VAGA PC hyper MAXIMA knygyno pardavėjas konsultantas 1 etatui

855-949 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „VAGOS prekyba“

Darbo pobūdis

Aktyvus bendravimas su knygyno klientais;
Profesionali pagalba, išsirenkant labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes;
Aktyvūs pardavimai;
Klientų aptarnavimas prie kasos;
Asortimento išdėstymas ir prekybos salės tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Taisyklinga lietuvių kalba;
Entuziazmas ir aktyvumas;
Meilė knygoms ir noras tuo dalintis su kitais;
Darbo kompiuteriu ir kasos aparatu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Lankstų darbo grafiką;
Atlyginimo priedus, priklausančius nuo pardavimų;
Nuolaidas mūsų knygynuose;
Galimybę pirmajam susipažinti su naujai išleistomis knygomis;
Visada laiku mokamą darbo užmokestį, visas socialines garantijas;
Realias karjeros galimybes.

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „VAGOS prekyba“ personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

855-949 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Knygynų tinklas „VAGA“ yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje. Didžiuojamės galėdami klientams pasiūlyti platų, įvairaus žanro knygų asortimentą, išleistą Lietuvos bei užsienio leidyklų.
Profesionali knygynų komanda visada pasiruošusi padėti išsirinkti iš gausybės prekių.
informacija apie UAB „VAGOS prekyba“
1010 €
Vid. atlyginimas bruto
129
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 544 €
25% uždirba 544-982 €
25% uždirba 982-1185 €
25% uždirba nuo 1185 €