Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Intellectus kalbų centras“
More about company »

Vaikų anglų kalbos mokytojas (-a)

600-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Intellectus kalbų centras“

Darbo pobūdis

Koks yra „Intellectus“ mokytojas?
Pamirškite pasenusią mokymo metodiką. Mokymas gali būti gerokai įdomesnis, nei galima įsivaizduoti, jei taikomi tinkami šiuolaikiniai metodai ir priemonės.
Mūsų mokytojai yra gabūs ir charizmatiški, turi gerų analitinių įgūdžių, leidžiančių analizuoti mokinių pažangą, gebėjimus ir priimti atitinkamus sprendimus. Mūsų mokytojams nuoširdžiai rūpi mokinių išmokimas ir geri mokymo rezultatai, todėl jie planuoja mokymo procesą taip, kad pasiektų šiuos tikslus, o mūsų patyrusi mokyklos komanda padeda ir pataria. Mokymo sistemą sukūrėme siekdami geriausių rezultatų, todėl turime nemažai metodinių ir sisteminių (Online mokymosi sistema) sprendimų. Mūsų mokytojai myli kalbas ir turi aistrą jas mokyti. Be abejonės, reikalingos nepriekaištingos anglų kalbos žinios. Pamokų metu mėgstame daryti prezentacijas (PowerPoint), nuolat geriname savo darbo metodus, mėgstame eksperimentuoti, bendrauti ir siekiame būti geriausi savo srityje. Jei pritariate šioms mintims bei norite išbandyti savo jėgas – nekantraujame su jumis susipažinti.

Reikalavimai

‐ nepriekaištingai mokėti anglų kalbą;
  • mylėti vaikus;
‐ turėti aukštąjį anglų filologijos išsilavinimą arba būti bakalauro 3–4 kursų anglų filologijos studentu, arba studijuoti magistrantūroje. Jei neturite filologijos išsilavinimo, jums reikalingos puikios anglų kalbos žinios (C1-C2 lygio);
‐ mokėti dirbti MS PowerPoint.

Šios jūsų savybės būtų privalumai:
‐ tarptautinė patirtis;
‐ patirtis kalbų mokymo srityje;
‐ mokymo tendencijų bei metodų išmanymas;
‐ mokymo kursų baigimas (pvz. CELTA, TESOL ir kt.).

Mes jums siūlome

Apmokysime bei suteiksime visą metodinę pagalbą, karjeros galimybes, šiuolaikines priemones ir įrangą.
Pasidalinsime daug metų kaupta patirtimi bei efektyviomis mokymo gudrybėmis, pasauline specialistų praktika.
Suderinsime patogų darbo grafiką ir krūvį, aptarsime darbo sritis ir grupių lygius, pasiūlysime motyvuojantį atlygį, priklausantį nuo rezultatų ir krūvio. Mums reikalingas vaikų mokytojas, taip pat tik kelioms grupėms dėstantis mokytojas, vakarais arba ryte.

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas
UAB „Intellectus kalbų centras“

UAB „Intellectus kalbų centras“

Esame jaunas kolektyvas, nuo pat įkūrimo 2009 metais siekiame, kad pažangių pasaulio mokyklų naudojami anglų kalbos mokymo metodai bei priemonės būtų prieinami ir Lietuvos gyventojams. Be to, dirbti savo mokykloje kviečiame tarptautinės patirties turinčius mokytojus, padedančius mums įgyvendinti tikslus. Nuo gilinančių kalbos žinias jaunųjų mokinių iki verslo sektoriaus atstovų kiekvienas žino, kad esame patyrę ir atsakingi.Vertiname kokybišką klientų aptarnavimą ir aukštą paslaugų kokybę. Mūsų siekis – geriausių ir efektyviausių šiuolaikinio anglų kalbos mokymo paslaugų teikimas Lietuvoje. Esame šalia kiekvieno savo mokinio: Vilniuje Pašilaičiuose, Žirmūnuose bei Naujamiestyje, Kaune Žaliakalnyje ir Klaipėdoje.
informacija apie UAB „Intellectus kalbų centras“
1047 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.

Similar job ads: