Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Verubė"
More about company »

Vaikų vasaros stovyklos vadovas

1000–1500 Eur
Trakai - UAB "Verubė"

Darbo pobūdis

Kaimo turizmo ir aktyvaus poilsio vaikų vasaros stovyklos Varnikų k., Trakų r. prie Skaisčio ežero darbo organizavimas, vaikų saugaus poilsio užtikrinimas, vadovavimas būrio vadovų komandai ir kitam personalui.

Reikalavimai

Būtinas pedagoginis išsimokslinimas, panašaus darbo patirtis, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Apgyvendinimą ir maitinimą, darbo telefoną.

Atlyginimas

1000–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Verubė" jau dvidešimt metų rengia aktyvaus laisvalaikio stovyklas.
Informacija apie UAB "Verubė"
18
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laimūnas Rožukas